Kolobežka Mini MICRO Deluxe LED Purple

Akcia
€98,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Mini Micro Deluxe LED Purple je detská kolobežka s tromi kolieskami vo fialovej farbe. Je určená pro deti od 2 rokov. Má špeciálny mechanizmus zatáčenia, ktorý rozvíja rovnováhu a koordináciu pohybov u detí. Predné 2 kolieska majú LED svetlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

MINI MICRO DELUXE LED PURPLE

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe LED Purple bola vyvinutá v spolupráci s švajčiarskymi lekárskymi expertami a je určená predškolským deťom vo veku od 2 do 5 let.
Jedná sa o športovú hračku, ktorá nielen podporuje pohyb a cvičenie, ale vďaka špeciálnemu mechanizmu pomáha deťom zlepšiť rovnováhu, koordináciu a motorické schopnosti.
Detská kolobežka Mini Micro Deluxe LED Purple má fialovú farbu a preto ju majú v obľube prevažne dievčatká . Má fialové rukoväte , metalickú fialovú riadiacu tyč a fialovú nášlapnú dosku s bielym nápisom Micro.

Riadiaca tyč je výškovo nastaviteľná v rozsahu od 48 do 68 cm nad zemou. Je možné ju kedykoľvek jednoducho a rýchlo vybrať z nášlapnej dosky, čím ušetríte miesto pre prevoz alebo uskladnenie tejto detskej kolobežky.
Jedinečnosť detských kolobežiek Mini Micro Deluxe je v špeciálnom patentovanom mechanizme, ktorý zatáča nakláňaním riadiacej tyče a ľahkým prenesením rovnováhy. Vďaka tomuto systému sa u detí zlepšuje rovnováha, koordinácia a motorické schopnosti. Deti veľmi rýchlo pochopia princíp zatáčenia a môžu sa tak zapojiť do "závodu" so staršími deťmi a súrodencami . Riadiaca tyč je pevná a z bezpečnostných dôvodov sa neotáča (ako napr. pri bicykli). Slúžia ako stabilná a pevná opora pri jazde a riadení.
Rukoväte riadídiel majú na okrajoch ochranný prvok, ktorý zabraňuje skĺznutiu ruky do strany, chráni prsty pri tesnom prejazde okolo pevných prekážok, ale ochráni napríklad aj lak auta, keď to jazdec neodhadne.

Nášľapná doska je vystužená sklenenými vláknami a na hornej strane má z bezpečnostných dôvodov protisklzovú vrstvu. Všetky hrany dosky sú zaoblené, čím predchádzajú zraneniu pri manipulácii. V zadnej časti dosky je nad zadným kolieskom nášľapná brzda a reflexné prvky.

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe má 3 kolieska z dôvodov dobrej stability a ergonómie pri odraze. Predné dve kolieska sú osadené LED svetlami, ktoré nepotrebujú batérie a ktoré začnú svietiť vo chvíli, keď sa kolobežka rozbehne . Predné dve kolieska sú väčšie (120 mm) a to z dôvodu lepšieho prekonávania nerovností. Zadné koliesko je menšie (80 mm) a je umiestnené uprostred tak, aby neprekážalo nohe aj pri veľkom odraze.

Vďaka velice nízkej váhe sa s touto detskou kolobežkou dobre manipuluje a to platí ako pro jazdca, tak aj pre jeho rodiča.
Po celeo svete bola tato detská kolobežka Mini Micro Deluxe niekoľkokrát zvolená ako „hračka roku pro deti a rodičov“. Ocenenia nájdete v galérií .