O značke Hudora

Značka HUDORA bola založená v Nemecku pred viac ako 100 rokmi. Vďaka vysokej kvalite a bezpečnosti produktov jej dôveruje čoraz viac ľudí v celej Európe.

V roku 1919, Hugo Dornseif založil fabriku na výrobu ľadových korčúľ v nemeckom meste Radevormwald a pomenoval ju podľa seba - HUDORA - HUgo DOrnseif RAdevormwald. Čoskoro firma začala vyrábať aj kolieskové korčule a rýchlo expandovala do celej Európy.

V povojnovom období sa firma zameriavala najmä na vrcholových športovcov, ktorí vyhrávali svetové šampionáty práve v korčuliach HUDORA.

Na prelome storočí sa stala firma HUDORA najväčším výrobcom kolieskových korčúľ v Nemecku. V tom istom období firma pridala do svojho portfólia kolobežky a s modelom kolobežky Big Wheel sa okamžite stala lídrom na trhu. Okrem kolobežiek boli zaradené do portfólia aj skateboardy, odrážadlá a iné športové potreby pre celú rodinu.

Cieľ firmy sa presunul z výkonnostného športu na voľnočasový šport. Snahou je spájať rodiny, deti aj dospelých, mladých aj starých, a udržiavať ich v pohybe počas celého roka.

V súčasnosti vedie firmu už štvrtá generácia rodiny Dornseif, ktorá neustále pracuje na vylepšeniach, aby svojim zákazníkom mohla prinášať kvalitné produkty aj počas ďalších desaťročí.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie