Vrátenie tovaru

V prípade, že Vám nesedí veľkosť tovaru, alebo ho chcete z akéhokoľvek iného dôvodu vrátiť, môžete tak urobiť do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Stačí, ak nám v tejto lehote písomne oznámite, že si želáte odstúpiť od zmluvy. Následne Vás bude kontaktovať spoločnosť DPD, s ktorou si priamo dohodnete termín a miesto vyzdvihnutia zásielky. Nemusíte tlačiť žiadne spiatočné štítky, o všetko sa postará prepravca. Cena za vrátenie tovaru spoločnosťou DPD je 4,90€. Táto suma Vám bude odpočítaná od hodnoty vráteného tovaru.

Samozrejme si môžete zvoliť akýkoľvek iný spôsob vrátenia tovaru (Slovenská pošta, iné prepravné spoločnosti), ak Vám táto možnosť nevyhovuje. Náklady na vrátenie tovaru pri odstúpení od zmluvy znášate Vy ako kupujúci.

Prosíme Vás o vrátenie tovaru v rovnakom stave, v akom bol prijatý. V opačnom prípade zodpovedáte za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

Formulár na odstúpenie od zmluvy je súčasťou potvrdenia objednávky, ktoré Vám bude zaslané pri objednaní tovaru. Môžete si ho stiahnuť aj TU.

Adresa na vrátenie tovaru je:

MikaSof s. r. o.
Varínska 16
821 05 Bratislava