FREESTYLOVÁ KOLOBEŽKA MICRO TRIXX GREY YELLOW 2.0

Akcia
Značka: MICRO
€149,90 €149,90 / 1 ks
Skladom

Freestylová kolobežka Micro Trixx vo verzii 2.0 s farebným designom šedej a žltej. Ideálna pre začínajúcich, mladších freestylových jezdcov a ich úplné začiatky freestylu.

Detailné informácie

Podrobný popis

FREESTYLOVÁ KOLOBEŽKA MICRO TRIXX GREY YELLOW 2.0

Micro Trixx Grey Yellow je freestylová kolobežka vo verzii 2.0 a je v šedo-žltom farebnom prevedení. Aj cez svoju robustnejšiu konštrukciu je určená predovšetkým pre mladých začínajúcich jazdcov vo veku cca. 7-13 rokov. Jedná sa o ideálny začiatok pre tých, ktorý budú skúšať svoje prvé freestylové triky alebo jednoduché skoky, či už v skateparku alebo na ulici pred domom.
V porovnaní s freestylovými dospeláckymi modelmi má nižšiu riadiacu tyč, kratšiu nášlapnú dosku a menšiu šírku rukovätí. Vďaka tomu je táto kolobežka ovládateľnejšia pre začínajúcich jezdcov.

Riadaca tyč je z jedného kusu (One piece bar) a je naklonená mierne na jazdca, čo je bežné pri vyšších modelov. Výška riadiacej tyče je 76 cm.
Nášľapná doska je vyrobená z kvalitného hliníku, čo kolobežku odľahčuje a zaisťuje jej tak perfektnú nízku váhu. Rozmery dosky sú 32 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
Predná vidlicu je vyrobená z ocele a je z jedného kusu.
Freestylová kolobežka Micro Trixx 2.0 je osadená kolieskami s priemerom 100 mm s kvalitným kovovým stredom, ktorý je bežne osadzovaný na freestylové kolobežky vyšších radov. Tvrdosť koliesok je 87° Shore A. Použité ložiská v kolieskach sú ABEC 7.
Kolobežka obsahuje zadnú brzdu, ktorá je materiálovo vyztužená.
Súčasťou kolobežky Trixx Grey Yellow 2.0 sú freestylové PEGY!!

Kolobežka spĺňa európske bezpečnostné normy.

Dodatočné parametre

Kategória: Freestylové kolobežky
Záruka: 2 roky