MICRO RAMP BLACK Freestyle

Akcia
Značka: MICRO
€114,90 €114,90 / 1 ks
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Micro Ramp Black je freestylová kolobežka pre deti. Jedná sa o ľahkú a cenovo dostupnú freestylovú kolobežku v čiernom prevedení. Je určená pre začínajúcich jazdcov, ktorí budú skúšať svoje prvé triky.

Detailné informácie

Podrobný popis

DETSKÁ FREESTYLOVÁ KOLOBEŽKA MICRO RAMP BLACK

Micro Ramp Black je detská freestylová kolobežka v čiernom prevedení. Má nízku váhu cca. 3,7 kg, vďaka ktorej sa deťom táto freestylová kolobežka dobre ovláda.
V porovnaní s modelami pre mládež má táto detská freestylová kolobežka nižšiu váhu, nižšiu riadiacu tyč, kratšiu nášľapnú dosku a menšiu šírku rukovätí .  Vďaka tomu je táto detská freestylová kolobežka ovládateľnejšia práve pre menších a začínajúcich jazdcov vo veku (podľa šikovnosti) už cca. od 6 rokov. Kolobežku je možné používať cca. do 12-13 rokov podľa výšky a preferencií jazdca.
Aj keď sa jedná o detskú freestylovú kolobežku berie si tento model veľa dobrých vlastností z kolobežiek pre mládež, ako je napr. nosnosť 100 kg, úhol riadítok 82,5° alebo riadiaca tyč z jedného kusu.
Kolobežka je tak určená pre tých, ktorí budú skúšať svoje prvé freestylové triky alebo jednoduché skoky, či už v skateparku alebo na ulici pred domom.

Tento model by mali zvážiť všetci, ktorí chcú prvú freestylovú kolobežku s kvalitou značky Micro, ale nechcú investovať do drahších a väčších modelov pro mládež.

Riadiaca tyč je z jedného kusu a je naklonená mierne na jazdca, čo je bežné u vyšších modelov. Výška riadiacej tyče je 81,5 cm. Materiál riadiacej tyče je oceľ.
Nášľapná doska je vyrobená z kvalitného hliníka, čo kolobežku odľahčuje a zaisťuje jej tak perfektnú nízku váhu. Rozmery dosky sú 33 cm na dĺžku a 10,5 cm na šírku.
Predná vidlica je vyrobená z hliníku a je z jedného kusu.
Freestylová kolobežka Micro Ramp je osadená kolieškami s priemerom 100 mm s plastovým stredom. Tvrdosť koliesok je 82 A shore PU. Použité ložiská v kolieskach sú ABEC 7.
Kolobežka obsahuje zadnú brzdu, ktorá je materiálovo vyztužená.

Kolobežka splňuje európske bezpečnostní normy.

Dodatočné parametre

Kategória: Freestylové kolobežky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…